Kilka przykładów kredytów dla osób bezrobotnych.

Kredyt w Rapida Money.

Jednym z banków w jakim osoba bezrobotna może otrzyma kredyt jest Rapida Money. Kredyt można otrzymać w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wybrać kwotę pożyczki i okres jej spłaty. Wypełniamy wniosek o pożyczkę internetową. Decyzja pożyczkowa jest bardzo szybko podejmowana, a pieniądze trafiają w ekspresowym koncie na rachunek bankowy kredytobiorcy. Kolejnym miejscem, w jakim osoba bezrobotna może otrzymać kredyt jest SMART Bank. W całości przez internet wypełniamy wniosek o kredyt, a wstępna decyzja kredytowa otrzymywana jest automatycznie. Umowa zatwierdzana jest e-mailem i przelewem, który weryfikuje wzięcie pożyczki na kwotę 1 grosza. Pieniądze zostają wypłacone na konto. Biorąc tutaj kredyt do kwoty 3900 złotych nie trzeba przedstawiać w banku żadnych zaświadczeń o dochodach. Dla przykładu biorąc w ramach tej oferty kredyt na kwotę 12 tysięcy złotych na okres 36 miesięcy, bank wyliczy nam raty miesięczne po około 410 złotych. Oprocentowanie nominalne wynosi 10% w skali roku. Za udzielenie kredytu bank pobiera prowizję w wysokości 6% kwoty kredytu jaka została nam przyznana. RRSO kredytu wynosi 15,28%. Całkowita kwota jaką spłaci kredytobiorca to 14776 złotych. Kredyt wygeneruje koszta w wysokości 2776 złotych.

Osoba bezrobotna może otrzymać kredyt również w Mondeo Now. Sposób otrzymania takiego kredytu nie jest bardzo trudny. Na samym początku wystarczy wybrać kwotę pożyczki i ilość rat w jakich chce się ten kredyt spłacić. Po tym należy wypełnić wniosek o pożyczkę. Weryfikacja zdolności kredytowej klienta ma miejsce poprzez logowanie do rachunku bankowego. Decyzja pożyczkowa jak również wypłata pieniędzy jest na konto kredytobiorcy. Dla przykładu decydując się na pożyczkę wysokości 4 tysięcy złotych, opłaty będą wynosiły 1086 złotych. Wysokość odsetek to kwota 84 złote. Łącznie przyjdzie nam zapłacić do banku 5170 złotych. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania maksymalnie może mieć wartość 250%.

Zobacz także:  Każda kwota ma znaczenie?

Kolejnym miejscem w jakim osoba bezrobotna może otrzymać kredyt jest Vivus.pl. Zawierając umowę na okres 30 dni dla pierwszej pożyczki RRSO ma wartość 0%, ale przy założeniu, że pożyczamy 1200 złotych i dokładnie tyle spłacimy. Oprocentowanie nominalne jest stałe i wynosi 0% w skali roku. Dla kolejnej pożyczki RRSO ma wartość 490%. Jest to bardzo duża kwota. Pożyczka jest dostępna dla osób bezrobotnych, ale jak widać koszta takiego kredytu są bardzo duże. Dla kwoty 1700 złotych pożyczka będzie nas kosztowała 267 złote. Prowizja będzie wynosiła 253 złote, zaś odsetki jedynie 14 złotych. Przeanalizujmy kolejny przykład. W Kredito24 pożyczamy 1200 złotych, to opłaty będą po 333 złote. Łącznie spłacimy 1533 złote. Wysokość RRSO jest bardzo duża i równa 3468%. Jak widać osoby bezrobotne mogą otrzymać kredyt lub pożyczkę, ale jest to bardzo kosztowne. Duża wysokość RRSO świadczy o tym, że kredyt dla takich osób jest bardzo kosztowny.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.